Każda budowa wymaga przygotowania, a tym pierwszym etapem są szeroko pojęte prace ziemne, polegające na przygotowaniu podłoża do postawienia budowli naziemnej lub podziemnej, a czasem związane także ze zmianą ukształtowania powierzchni terenu pod przyszłe inwestycje lub pod budowę dróg, torów oraz autostrad. Dlatego w naszej ofercie znalazły się takie usługi jak wykopy, stabilizacja gruntu, niwelacja terenu, budowa nasypów i inne roboty ziemne wykonywane w Lublinie i okolicach. Wykonujemy wykopy budowlane na potrzeby podziemnych części budynków i pod fundamenty, zajmujemy się powierzchniowymi robotami ziemnymi, w tym stabilizacją gruntu pod place, parkingi, jak również usługi ziemne na wąskich pasach terenu, przy drogach, torowiskach czy też na potrzeby rurociągów. Realizując takie zadania jak budowa nasypów dbamy, by układane warstwy nie osuwały się, miały jednolitą wodoprzepuszczalność i były wykonane z tego samego gruntu. Wykonując wykopy dbamy o ich odpowiednie zabezpieczenie itd. Profesjonalne i dokładne wykonanie prac ziemnych, oczywiście zgodnie z wymaganiami danego projektu, umożliwia bezproblemowe kontynuowanie budowy na kolejnych etapach. Dlatego w firmie Patyra oferujemy profesjonalne prace ziemne, przy których wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt geodezyjny, co pozwala nam osiągnąć niezwykłą precyzję w działaniu. Przy realizacji zleceń posługujemy się narzędziami geodezyjnymi takimi jak tachimetry, odbiorniki GPS oraz niwelatory. Ponadto nasze maszyny wyposażone są w systemy sterowania 3D TRIMBLE. Usługi ziemne realizujemy też w oparciu o ciężki sprzęt i specjalistyczne maszyny budowlane, którymi dysponujemy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wiemy, że usługi ziemne to duże wyzwanie logistyczne i potrafimy temu wyzwaniu sprostać, zachowując normy bezpieczeństwa i realizując oczekiwania naszych klientów.

Naszymi atutami jest kompleksowy park maszynowy, świetne zaplecze techniczne, wykwalifikowani pracownicy, posiadający uprawienia do obsługi maszyn budowlanych różnego typu i przede wszystkim wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam na szybką i terminową realizacje każdego zlecenia. Specjalizujemy się w pracach ziemnych przy budowie budynków, parkingów, dróg i wielu innych przedsięwzięć, będąc solidnym partnerem dla inwestorów z branży budowlanej.

Nasza oferta obejmująca roboty ziemne w Lublinie i okolicach skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, jak i dla małych oraz dużych firm. Zapewniamy korzystne warunki współpracy. Osoby zainteresowane usługami ziemnymi świadczonymi przez firmę Patyra zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy też do zapoznania się z pozostałymi usługami dostępnymi w portfolio firmy, które umożliwią kompleksowe przeprowadzenie prac nie tylko w zakresie prac ziemnych, ale też w ramach dostarczania surowców, zabezpieczania wykopów, transportu materiałów budowlanych, montowania instalacji, aż po realizację robót drogowych, brukarskich i innych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.