Jesteśmy rodzinną firma, która istnieje na rynku od 1992 roku. Opinia rzetelnego przedsiębiorstwa, którą budowaliśmy przez lata jest dla nas wartością nadrzędną i dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością.

Specjalizujemy się w robotach ziemnych, drogowych oraz sanitarnych. Ponadto prowadzimy wydobycie piasku z własnej kopalni położonej w miejscowości Kolonia Zawieprzyce i zajmujemy się sprzedażą kruszyw. Posiadamy kompleksowy park maszynowy oraz wyspecjalizowane zaplecze techniczne. Dzięki wymienionym powyżej zasobom i umiejętnościom budowlano-transportowym wszystkie zlecenia realizujemy terminowo, solidnie i co najważniejsze – zgodnie z wytycznymi Zleceniodawcy.

Wraz ze wzrostem zainteresowania polskiego rynku robotami budowlanymi, rozwijaliśmy park maszynowy oraz zwiększaliśmy zatrudnienie pracowników w kierunku wykonywania specjalistycznych robót budowlanych. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy przy każdym zleceniu zwracają uwagę na zachowanie najwyższych standardów budowlanych.

Zapraszamy do współpracy.