Oferujemy transport niskopodwoziowy w Lublinie, jak również przewóz materiałów budowlanych, które doskonale uzupełniają świadczone przez naszą firmę usługi. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który umożliwia załadunek i wywóz ziemi, gruzu oraz transport innych materiałów sypkich takich jak piasek, żwir i wielu innych surowców. W naszej ofercie można także znaleźć przewozy ładunków ciężkich, maszyn budowlanych oraz rolniczych. Podczas realizacji usług, takich jak niskopodwoziowy transport, bierzemy pełną odpowiedzialność za przewożone przez nas maszyny, materiały i inne ładunki, dbając o ich właściwe zabezpieczenie. Na każdym etapie realizacji zleceń przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa, o czym świadczyć mogą setki bezproblemowo zrealizowanych przez nas zleceń. Zapewniamy też terminowe i szybkie dostarczenie ładunku na wskazane przez klienta miejsce. W takim wypadku zachęcamy zawsze do bezpośredniego lub też telefonicznego kontaktu w celu omówienia wszystkich szczegółów transportu. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną organizację przewozu począwszy od załadunku, aż po wyładunek. Z racji tego, że posiadamy ubezpieczenie na przewożone przez nas towary, mogą Państwo być spokojni o powierzane nam ładunki. My zaś ze swojej strony gwarantujemy pełen profesjonalizm. Zarówno doświadczenie jak również dbałość o powierzone mienie i jego stan w czasie transportu pozwoliły nam zyskać zaufanie Klientów i realizować kolejne projekty transportowe. Transport niskopodwoziowy stanowi naszą pasję i dlatego zawsze działamy na sto procent naszych możliwości.

Nie każda firma transportowa jest w stanie sprostać wyzwaniu, jakim jest transport materiałów budowlanych czy też niskopodwoziowy transport ładunków wielkogabarytowych – my to potrafimy i mamy przy realizacji takich zleceń bardzo duże doświadczenie. Prace transportowe wykonujemy z najwyższą dbałością o terminowość, jak również z ogromną starannością w zakresie zachowania zasad bezpieczeństwa. Firmie Patyra można zaufać, ponieważ tworzą ją ludzie o najwyższych kwalifikacjach zawodowych w wykonywanych działaniach. Wieloletnie doświadczenie w branży, odpowiedni sprzęt, którym dysponujemy, jak również sprawdzona, wykwalifikowana kadra sprawiają, że zapewniamy odpowiednie warunki transportu różnego typu ładunków, uwzględniając masę, objętość czy nietypowe gabaryty. Dbamy też o kwestie logistyczne, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę między innymi czas, odległość, warunki drogowe i inne parametry. Cały czas czuwamy nad każdym aspektem monitorując nasze pojazdy i utrzymując stałą łączność z kierowcami.

Jeśli interesuje Państwa transport materiałów budowlanych w Lublinie lub niskopodwoziowy transport maszyn i innych  ładunków, to firma Patyra będzie najlepszym partnerem. Dzięki nam nie muszą się Państwo martwić jak zorganizować przewóz materiałów budowlanych czy też maszyn budowlanych lub rolniczych. Z przyjemnością weźmiemy to zadanie na siebie, oddając do Państwa dyspozycji całą flotę specjalistycznych pojazdów oraz wykwalifikowanych pracowników.