Nasza firma zajmuje się głównie budową placów i parkingów wielkopowierzchniowych. Ponadto realizujemy zlecenia budowy oraz modernizacji dróg, chodników oraz ulic.

Nasz nowoczesny park maszynowy i solidna załoga jest gwarancją jakości i terminowości usług. Wykonujemy nawierzchnie z kostki brukowej, stabilizujemy grunt cementem jak również budujemy podbudowy z kruszyw. Wszystkie działania, które podejmujemy są gruntownie zaplanowane, dzięki czemu każda robota brukarska czy drogowa przebiega możliwie jak jak szybciej i bez większych problemów. Cechuje nas precyzja i trwałość każdej wykonanej drogi.

Dla zespołu profesjonalistów pracujących w firmie Patyra nie ma rzeczy niemożliwych. Liczą się tylko chęci – a tych nam nie brakuje, gdyż wykonywana przez nas praca stanowi naszą pasję. To właśnie dzięki niej stale się rozwijamy, wkładając w każdą budowę sto procent zaangażowania. Zadowolenie inwestorów, którzy z nami współpracowali przyczyniło się do dobrej opinii, jaką aktualnie możemy się cieszyć.

Wierzymy, że i Państwo będą zadowoleni. Serdecznie zapraszamy.