Nasza firma od wielu lat realizuje zamówienia klientów w zakresie sprzedaży piasku z dostawą na plac budowy. Posiadamy własną kopalnię piasku, dzięki czemu mamy możliwość zrealizowania nawet wyjątkowo dużych zamówień. Eksploatacja kopalni jest w pełni koncesjonowana, a nasi klienci mają pewność, iż dostają piasek w pełni legalnie. Nasza kopalnia zlokalizowana jest w miejscowości Kolonia Zawieprzyce, jednakże dostawy realizujemy w dowolnie wskazane przez klienta miejsce. Przed złożeniem zamówienia prosimy klientów o kontakt telefoniczny lub też mailowy w celu potwierdzenia terminu i miejsca dostawy.

Piasek, który wydobywamy i dostarczamy, znajduje zastosowanie między innymi w przemyśle cementowym, w budownictwie oraz w branży ceramicznej. Wśród licznych zamówień przeważają jednak te od klientów indywidualnych, którzy najczęściej wykorzystują piasek, jako składnik zapraw murarskich. Wydobywany w kopalni niedaleko Lublina piasek doskonale nadaje się do misokreta w celu wykonania mieszanki betonowej o najwyższych parametrach w zakresie wytrzymałości. Nasz produkt świetnie nadaje się jako składnik tynków, mieszanek betonowych, a także zapraw murarskich. Poza wykorzystaniem piasku do murowania i innych prac budowlanych oraz remontowych, polecamy piasek nasypowy do realizacji inwestycji drogowych i kolejowych. Dogodna lokalizacja kopalni piasku w okolicy Lublina sprawia, że piasek, podobnie jak inne surowce z naszej oferty, dostarczamy naszym klientom bardzo szybko, prosto na wskazane miejsce.

W naszej ofercie znajdą też Państwo między innymi kruszywa drogowe. Nie jest tajemnicą, iż przykładamy ogromną wagę do klasy surowców, jakie oferujemy klientom i możemy zagwarantować wszystkim, że dostarczane przez nas surowce zawsze będą charakteryzować się wysoką jakością. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży związanej z wydobyciem i sprzedażą piasku oraz kruszyw budowlanych, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Nasza firma może dzięki temu zagwarantować konkurencyjne i przystępne ceny, co sprawia, iż wśród klientów jesteśmy bardzo dobrze postrzegani na tle innych firm z podobną ofertą. W przypadku wątpliwości lub pytań nasi pracownicy chętnie służą pomocą.

Nasza kopalnia dysponuje własnymi samochodami transportowymi, które są przystosowane do przewożenia piasku i różnego rodzaju kruszyw. Nasi Klienci cenią sobie fakt, iż nie muszą się martwić o kwestię dostarczenia zakupionych surowców. Dzięki obszernej flocie pojazdów zamówienia trafią pod wskazane miejsce dostawy w stosunkowo krótkim czasie. Sprzedaż kruszyw w Lublinie i okolicach to nasza specjalność. Nasza oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Dlatego już teraz serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i do zamawiania kruszywa.