Grunty niestabilne czy zanieczyszczone nie stanowią dla nas problemu. Wręcz przeciwnie – są dla nas zawodowym wyzwaniem. Zabezpieczenie wykopów i fundamentów jest możliwe do wykonania na wiele sposobów, z wykorzystaniem wielu technologii. My staramy się rozwijać i promować nowoczesne technologie budowlane, które w końcowym rozrachunku oszczędzają czas, pieniądze oraz w jak najmniejszym stopniu ingerują w środowisko naturalne. Przede wszystkim jednak stawiamy na technologie budowlane, które są bezpieczne dla ludzi – naszych Pracowników, jak i ostatecznych Klientów.

Wyzwania Inwestora rozwiązujemy w sposób kompleksowy. Naszą zasadniczą działalnością jest projektowanie i realizowanie kontraktów budowlanych własnymi środkami. Jednakże, w ramach kompleksowości oferty, również doradzamy, pomagamy w doborze i realizacji badań, optymalizujemy projekty, nadzorujemy prace geotechniczne, udzielamy gwarancji, czy też przygotowujemy i realizujemy programy naprawcze. Nierzadko oferujemy prace dodatkowe (np. prace ziemne, roboty żelbetowe, zabezpieczenia wykopów), aby ułatwić Inwestorowi poruszanie się po niełatwym rynku wykonawców.

W zakresie takich prac jak palowanie fundamentów czy zabezpieczenie wykopów w Lublinie i na budowach w okolicznych miejscowościach stawiamy na najwyższą jakość, szybką realizację zleceń i kompleksowe wykonanie usług. Fundamenty palowe wykonywane w Lublinie przez naszą firmę to przede wszystkim pale wiercone CFA, pale przemieszczeniowe FDP oraz pale w technologii VDW.

Możemy zaoferować posadowienia w następujących technologiach:

  • Pale przemieszczeniowe znane również jako pale SDP (ang. Soil Displacement Piles), pale FDP (ang. Full Displacement Piles);
  • Pale CFA (ang. Continuous Flight Auger) znane w Polsce pod nazwą pale FSC (Formowane Świdrem Ciągłym)
  • Technologia wykonania pali VDW (CCFA Cover Continuous Flight Auger), jest ulepszoną oraz bezpieczniejszą technologią wykonywania pali CFA

Oferujemy także zabezpieczenie wykopów w postaci:

– Zabezpieczenia ścian wykopów w postaci ścianki berlińskiej;

– Zabezpieczenia ścian wykopów postaci palisady z pali CFA;

Zawsze służymy naszym Klientom fachowym doradztwem, tak aby palowanie fundamentów lub zabezpieczenie wykopów w Lublinie i innych miejscowościach, spełniło najwyższe standardy w zakresie funkcjonalności, użyteczności i bezpieczeństwa. Profesjonalne zabezpieczenie ścian wykopu, czy wszelkiego rodzaju fundamenty palowe w Lublinie to nasza specjalność. Proponując pale wiercone CFA, pale przemieszczeniowe FDP i inne rozwiązania zawsze kierujemy się potrzebami i oczekiwaniami naszych Klientów. Dlatego zapraszamy do nawiązania współpracy.